MENU

We wszystkie reportaże ślubne i w każdą sesję plenerową wkładam mnóstwo serca i daję z siebie sto procent. Gdy fotografuję, dokumentuję chwile w sposób naturalny i dyskretny, by w efekcie zdjęcia nabrały charakteru.
Portfolio zawiera fotografie, które najlepiej obrazują moją pracę. Stylistyka, kadry, sposób pokazywania historii danej pary…

Sesja Ślubna

Pozwól, że opowiem Ci kilka pięknych historii miłosnych...

Reportaż

Przekonaj się, że choć scenariusze dnia ślubu bywają podobne, każda uroczystość jest wyjątkowa i niepowtarzalna…

Sesja Narzeczeńska

Poznaj pary, z którymi miałem przyjemność współpracować jeszcze w okresie narzeczeńskim…

Emocje na zdjęciach
Zależy mi, by pary, z którymi współpracuję, czuły się dobrze przed obiektywem. Często poznajemy się już przy okazji sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu w dniu ślubu i wesela, a także podczas pleneru ślubnego, panuje między nami swobodna atmosfera, a aparat nie jest źródłem niczyich stresów. Wtedy też fotografie wychodzą najlepiej. Cenię naturalność i delikatność. Staram się pokazywać emocje na zdjęciach w bardzo subtelny sposób. Fotografia ślubna to przede wszystkim uczucia. Spojrzenia pełne miłości, radosne uśmiechy, wtulenie w rękaw, pocałunek w czoło, delikatne muskanie dłoni… Każda para ma swój własny język miłości, który również staram się uchwycić na zdjęciach.
Blog
CLOSE