MENU

Ciążowa sesja zdjęciowa w Zakopanem

Góry mają w sobie coś magicznego. Wpatrywanie się w nie przynosi spokój i wytchnienie od codziennego biegu. Zdjęcia na tle gór wyglądają cudownie. Nic więc dziwnego, że tak wiele par wybiera właśnie góry na swoje sesje zdjęciowe. Mają one nadzwyczajny klimat. Szczególnie wtedy, gdy para wnosi własną inwencję twórczą. Zdjęcia stają się wtedy wyjątkowe. Często nabierają intymnego charakteru, tak jak fotografie Igi i Adama.

Niektóre pary stresują się przed sesją zdjęciową. Boją się, że nie będą potrafiły pozować. Martwią się, że wyjdą na nich po prostu źle. Jako fotograf z doświadczeniem 🙂 robiłem zdjęcia naprawdę różnych ludzi. Nie trzeba być urodzonym modelem. Po to jestem – by doradzić, pomóc i sprawić, że zdjęcia będą cudowną pamiątką. Możecie być pewni, że nawet za kilkadziesiąt lat będziecie oglądać je z tak żywymi emocjami, jakby były robione wczoraj 🙂

Klimatyczna ciążowa sesja zdjęciowa w górach zimą

Letnia sesja ciążowa w plenerze to codzienność. Jednak rzadko która para decyduje się na takie zdjęcia zimą. A szkoda, bo śnieżne krajobrazy także są cudowne. Jedna z fotografowanych przeze mnie par wybrała właśnie taką scenerię.

Iga i Adam zdecydowali się na sesję w swoim domku w Zakopanem. Widok na Tatry zapierał dech w piersiach i chyba nigdy mi się nie znudzi. Śnieg, zimowe dekoracje, choinka, światełka i świeczki stworzyły tak przytulny klimat, że sam chciałem tam zostać na dłużej.

zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanemzimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanemzimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem zimowa_sesja_ciazowa_w_zakopanem goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa goralski_domek_sesja_zdjeciowa

Sesja ciążowa pełna emocji i intymności

Iga i Adam świetnie się bawili podczas ciążowej sesji. Widać to na każdej fotografii. Luźna atmosfera sprawiła, że na ich twarzach maluje się zarówno miłość, radość, nadzieja i niesamowita intymność. Wydawali się być nieskrępowani moją obecnością. Miałem wrażenie, że znamy się od lat i po prostu spędzamy razem czas. A aparat był tylko dodatkiem.

Podczas sesji Iga wpadła na pomysł, że zrobią pizzę. Byli pochłonięci sobą. Tak, jakby mnie tak w ogóle nie było. Dałem im tyle przestrzeni, ile tylko potrzebowali. Dzięki temu zdjęcia wyglądają naturalnie. Tak, jakby nie były wynikiem specjalnie przygotowanej sesji zdjęciowej.

 

domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane domowa_sesja_ciazowa_zakopane sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_ciazowa_w_domu sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_przy_kominku sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu sesja_brzuszkowa_w_domu fotograf_zakopane_zdjecia_tatry fotograf_zakopane_zdjecia_tatry fotograf_zakopane_zdjecia_tatry fotograf_zakopane_zdjecia_tatry

Sesja ciążowa w plenerze zimą

Ta sesja była pełna spontaniczności. Przyszli rodzice rozpalili na koniec ognisko. Sami przygotowali potrzebne drewno i gałęzie. Później ogrzali się pysznym grzańcem (oczywiście bez alkoholu!). Otuleni ciepłymi ubraniami i kocami, spędzali ostatnie chwile tylko we dwoje. Kolejny raz przyjadą tam ze swoim dzieckiem i na pewno nie raz opowiedzą mu o tym, jak wspaniale bawili się podczas sesji zdjęciowej. Kto wie, może nawet zdjęcia zawisną w ich górskim domku?

fotograf_zakopane_zdjecia_tatry fotograf_zakopane_zdjecia_tatry sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach sesja_zdjeciowa_przy_ognisku_w_tatrach

CLOSE