MENU

We wszystkie reportaże ślubne i w każdą sesję plenerową wkładam mnóstwo serca i daję z siebie sto procent. Gdy fotografuję, dokumentuję chwile w sposób naturalny i dyskretny, by w efekcie zdjęcia nabrały charakteru.
Portfolio zawiera fotografie, które najlepiej obrazują moją pracę. Stylistyka, kadry, sposób pokazywania historii danej pary…

Sesja Narzeczeńska

Poznaj pary, z którymi miałem przyjemność współpracować jeszcze w okresie narzeczeńskim…

Reportaż

Przekonaj się, że choć scenariusze dnia ślubu bywają podobne, każda uroczystość jest wyjątkowa i niepowtarzalna…

Sesja Ślubna

Pozwól, że opowiem Ci kilka pięknych historii miłosnych...

Emocje na zdjęciach
Zależy mi, by pary, z którymi współpracuję, czuły się dobrze przed obiektywem. Często poznajemy się już przy okazji sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu w dniu ślubu i wesela, a także podczas pleneru ślubnego, panuje między nami swobodna atmosfera, a aparat nie jest źródłem niczyich stresów. Wtedy też fotografie wychodzą najlepiej. Cenię naturalność i delikatność. Staram się pokazywać emocje na zdjęciach w bardzo subtelny sposób. Fotografia ślubna to przede wszystkim uczucia. Spojrzenia pełne miłości, radosne uśmiechy, wtulenie w rękaw, pocałunek w czoło, delikatne muskanie dłoni… Każda para ma swój własny język miłości, który również staram się uchwycić na zdjęciach.
Blog
CLOSE