MENU
piotr_bednarczyk_fotograf_slubny
Piotr Bednarczyk
FOTOGRAF

Cześć jestem Piotrek. Zajmuję się tym co kocham czyli fotografią ślubną. Od dawna było to moje marzenie, które spełniło się kilka lat temu. Lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi.

Ślub to wyjątkowy moment w życiu, niepowtarzalna historia pełna miłości, emocji, radości i wzruszenia. Chętnie Was poznam i spędzę ten wyjątkowy dzień razem z Wami uwieczniając Waszą historię.

Mieszkam na Podhalu, lecz fotografuję w całej Polsce a nawet i za granicą.

Fotografia ślubna Piotr Bednarczyk

 

Ślub i wesele to dla wielu ludzi jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pary młode przygotowują się do niego często już od momentu pojawienia się pierścionka na palcu narzeczonej. Okres przedślubny obfituje przecież w masę wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć już jako narzeczeństwo. Planowanie uroczystości, zaproszenie gości, poszukiwanie sukni ślubnej, garnituru i dodatków, dekoracje, wybór usługodawców… Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie, które kosztuje sporo czasu, ale jednocześnie jest wspaniałą przygodą. Sporo par poznaję już na tym etapie, kiedy spotykamy się na sesji partnerskiej lub stricte narzeczeńskiej. Choć często powtarzają, że oczekiwanie na ślub ciągnie się w nieskończoność, dzień wesela często mija im w mgnieniu oka. Właśnie dlatego niezwykle istotną rolę pełni fotograf ślubny, który wszystko dokładnie dokumentuje! 😉

 

Reportaż ślubny to nie tylko uwiecznienie najważniejszych momentów tego dnia. Fotograf musi zatrzymać w kadrze emocje, które towarzyszą parze młodej i gościom weselnym, jednocześnie nie przeszkadzając im w zabawie, by pozostać niemal niezauważonym. To ogromna odpowiedzialność, ale także wielka przyjemność i wyjątkowa okazja do poznania niezwykłych par i ich historii. Właśnie to najbardziej lubię w swojej pracy. Mam szczęście do ludzi i trafiam na cudowne pary młode, z którymi przeżywam bardzo ważne chwile ich życia. W fotografię ślubną wkładam całe swoje serce, by młodzi, z którymi współpracuję, mieli przepiękną pamiątkę na długie lata, a wspomnienia, które są ulotne, mogły na trwałe zapisać się w ich pamięci.

 

Po weselu organizujemy plener ślubny. Podczas takiej sesji panuje już nieco inna atmosfera. Wspólne przeżycie tak ważnego dnia bardzo nas do siebie zbliża i pozwala na całkowicie swobodną współpracę. Jeśli chodzi o lokalizację, nie mamy ograniczeń. Sesja zagraniczna? Plener w Tatrach? Pakuję się i jadę! Wychodzę z założenia, że w każdym miejscu można odkryć wyjątkowy klimat i stworzyć niebanalną sesję ślubną!

CLOSE