MENU

Sesja na Wydmach w Łebie

Uwielbiam podróżować i cieszę się, że moja praca mi na to pozwala. Marzycie o sesji nad morzem, w górach, albo gdziekolwiek indziej w Polsce? Nie ma problemu! Mogę pojechać także za granicę, by spełnić wasze marzenie. Chętnie wsiądę w samochód lub nawet samolot i dołączę do was, uwieczniając na zdjęciach waszą miłość i szczęście.

Jestem z Podhala i uwielbiam górskie widoki. Ale tak samo kocham morze, pustynie, jeziora….. Chętnie wyruszę gdzie trzeba, aby zrobić wam zdjęcia.

Sesja narzeczeńska w plenerze

Honoratę i Rafała poznałem, gdy umawiali się ze mną na narzeczeńską sesję zdjęciową. Oni też są z Podhala, ale chcieli, bym zrobił im zdjęcia… nad morzem! Spędzali tam urlop, więc był to dla nich czas odpoczynku i radości. Z przyjemnością do nich dołączyłem.

Na co dzień od morza dzielą mnie setki kilometrów. Brakowało mi tych widoków. Mogłem je podziwiać i jednocześnie fotografować. Przy okazji mogłem spędzić aż trzy dni w Gdańsku i trochę odpocząć. Chyba nie mogłem wybrać sobie przyjemniejszej pracy!

Sesja narzeczeńska nad morzem

Honorata i Rafał wymarzyli sobie sesję narzeczeńską nad morzem. Miejsce, które wybraliśmy to wydmy w Łebie.

Co mogło pójść nie tak?

Spóźniliśmy się i nie mogliśmy skorzystać z meleksów. Została nam piesza wędrówka przez ładnych kilka kilometrów. Po drodze dopadały nas wątpliwości. Czy zdążymy przed zachodem słońca? Czy jest w ogóle sens iść dalej, skoro na miejsce możemy dotrzeć, gdy słońce schowa się już za horyzontem?

fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk fotograf slubny gdansk sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca – złota godzina

Mimo tych wątpliwości szliśmy dalej. I warto było! Nasz upór został nagrodzony. Wydawało się, że słońce specjalnie czeka na nas z zachodem 🙂 Złota godzina trwała w najlepsze. Światło było przepiękne i cudownie grało podczas fotografowania. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego momentu, by się tam pojawić. Chyba dobrze, że spóźniliśmy się na te meleksy 🙂

Podczas sesji świetnie się bawiliśmy. Choć często to powtarzam, miałem wrażenie, że znam tych ludzi od lat. Uwielbiam nawiązywać nowe znajomości i poznawać te wszystkie zakochane w sobie pary. Można zarazić się ich radością.

Po sesji musieliśmy wracać tą samą drogą. Czekało nas kilka kilometrów – tym razem w ciemności. Ale we troje nie było czego się bać, a spacer był fajną okazją do aktywności, a przy okazji poznania się bliżej. Rozmawialiśmy przez całą drogę. Minęła nam o wiele szybciej niż pełna wątpliwości wędrówka na sesję. Ale – jak to mówią – wraca się zawsze szybciej. Choć jeszcze nie do domu.

sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja narzeczenska na wydmach w lebie sesja zdjeciowa na wydmach w lebie sesja zdjeciowa na wydmach w lebie sesja zdjeciowa na wydmach w lebie sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach sesja zdjeciowa o zachodzie slonca na wydmach wschod slonca na plazy

Sesja na plaży o wschodzie słońca

Sesje o zachodzie słońca są cudowne. Ale te o wschodzie także! Latem słońce pojawia się nad horyzontem bardzo wcześnie. Choć ciężko zebrać się z łóżka, warto to zrobić. Widoki, które zobaczycie, potrafią zapierać dech w piersiach.

Honorata i Rafał chcieli doświadczyć sesji o wschodzie, gdy poranny chłód muska skórę, a na plaży nie ma żywej duszy. To zupełnie inne doświadczenie niż fotografowanie wśród ludzi podziwiających znikające w wodzie słońce.

Mogę powiedzieć, że tamtego dnia mieliśmy prawdziwe szczęście. Trafiliśmy na piękne światło także o poranku. Dzięki temu Honorata i Rafał mogą cieszyć się wspaniałą pamiątką, a ja – cudownymi wspomnieniami.

Podczas obu sesji bawiliśmy się świetnie. Tyle emocji i uczuć, które im towarzyszyły, nie sposób opisać. Mam nadzieję, że zdjęcia oddają je wszystkie doskonale 🙂

Może nie wszystko poszło po naszej myśli… ale dzięki temu przeżyliśmy ciekawe przygody, przez co nigdy nie zapomnę tamtego wyjazdu do Gdańska. I chętnie wyruszę w kolejną podróż. Jaki zakątek świata będzie na mnie czekał następnym razem?

wschod slonca na plazy wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk wschod slonca gdansk sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja o wschodzie slonca na plazy sesja na plazy w gdansku sesja na plazy w gdansku sesja na plazy w gdansku sesja na plazy w gdansku

CLOSE